TAAA TAAA TAAM MEKTUPLAR KOLEKSİYONCUSU

2013-07-03 16:30:00
TAAA TAAA TAAM MEKTUPLAR KOLEKSİYONCUSU |  görsel 1

senin fotograf albümüne çocukluk resimlerine bakıp.
Bu sen misin diyip? 
O zaman ben nerdeydim diyesim var.? 

Ya biz, binde bir karşımıza çıkan dostluk, arkadaşlık, sevgililik fırsatlarını ne yapıyoruz?planı olmayan kmi var;herkesin acelesi var ve planları var bu memlekete..ve herkesin güvenden agzı yanmış ve bütün şarkılardaki iyi insanlar onlar kötü zalim tarafı kimse üstlenmiyor  cast sistemi işte..

Akşamüstünün gölgeli bir saatinde, yorgun gövdemizi yaslayıp mırıl mırıl konuşacağımız, omuzumuza dolanan bir kolun, başımızı yaslayacağımız bir omuzun, belimizi kavrayan bir elin, uzun yollara dayanıklı ayakların sahibi karşımıza çıktığında, tanıyabiliyor muyuz onu hhaa söylermisin..?
Değerini biliyor; biricikliğini, benzersizliğini anlayabiliyor muyuz?
Yoksa hayatı sonsuz, fırsatları sayısız sanıp, kendimizi hep ileride bir gün karşılaşacağımızı sandığımız bir başkasına, bir yenisine ertelerken hayat yanımızdan akıp geçiyor mu?..
Karşımıza erken çıkmış insanları yolumuzun dışına sürerken, bir gün geri dönüp onu deliler gibi arayacağımızı hiç hesaba katmıyoruzzz?
Hayat yer zaman cömert davranmaz insana yavrum, tersine çoğu kez zalıımdir. her zaman  aynı fırsatları sunmaz. Toyluk zamanlarını piss ödetir.
Bir akşam üstü yanımızda kimsecikler olmaz. Ya da olanlar, olması gerekenler değildir.!!

0
0
0
Yorum Yaz