YENİ YILLAR AGAÇLAR KUŞLAR TARÇIN

2013-12-31 23:28:00
YENİ YILLAR AGAÇLAR KUŞLAR TARÇIN |  görsel 1

Herkesde bir telaş bi heycan bir coşku bir günah. Yeni bir yıl dileyenler mesajlar fotograflar reklamlar ve televizyondaki rekabete dayalı eglence programları sayesiinde yılın eskidigini anlıyor sanki bişeyler yapmam gerekiyormuş hissiyatına kapılarak pijamaları giyeyim mandaline portakal patlamış mısır cips ve bir sürü kalori ihtiyacımı karşılayıyım hımm kuru kuruda olmazmış dansöz bakıyım  çıgrından çıkmış vücutları bir oturma grubu gibi dizayn edilmiş dansçılarla oturdugum yerde coşkuyu içimde hissedeyim .Tüm olması gerekenlerin olmaması gerektigini bilerek yeni yıla gireyim ben en iyisi Ankara'da yeni bir yıl evet 2014 Ankara'nın soguk ve asfaltlı yollarında zaman zaman aksın ben nerdeyim nerelerdeyim.

Nasıl geçti 2013 ?

ocak ayının daha ilk haftasında Y,dışı deneyimlerimle maceralarıyla yeni yüzleri ve     kültürleriyle,İTALYA,FRANSA,ALMANYA,ÇEK CUMHURİYETİ,POLONYA ile uzun tren yolculukları yeni tatlar ile yeni bir sevda adamı hazin son yagmurlu venedikler yabancı diller dinler ırklar türkiye iş porblemi aile sıkıntısı gençlik çalışmaları hayır işleri çocuklar huzuru Allah iman uzaklıklar özlemler ve adana yenı bir mücadele iş heycanlar yeni biri olmayan biri olduramadıgım biri ve yıl sonu yeni biri yenı bir yıl Ankara sonra sonra yine Adana.

Şuanda saat 20:08  tvde aptal bir komedi porgramı esra ve ben yalnızız eşi ve ömer uyuyor ömer yaşı geregi uyuyor eşi krakteri geregi. Şimdi ellerimizdeki laptopları bırakıp çılgın pozlarla 3013 son dakikalarını ölümsüzleştiricez ve elde yine var kanıt.

ve temennilerim  dolu dolu sıcacık şevkat dolu bir yıl ve limonlu çaylar tarçın kokuları güzel insanlar feslegenler diliyorum tüm insanlıga ..!

0
0
0
Yorum Yaz